Här bor vi

Du hittar oss i en öppen, ljus butikslokal på väster, mitt i Jönköping. Här är du välkommen in och prata hur mycket hus och hem du vill, precis när det passar dig. Även långt efter ett köp eller försäljning. Kaffemaskinen är laddad, vad du än har på hjärtat. Hittar du dessutom någon rolig inredningspryl är det mesta till salu. Ring eller maila vem du vill av oss – eller ännu bättre – kom hit!

Hitta husets rätta värde med oss

Revärdera!

Vi gillar att titta på hus och lägenheter. Hem som vårdats ömt, både länge och väl, kort och gott. Vi kommer gärna ut och gör det vi kallar en ”Revärdering”. Alltså inte bara en passiv uppskattning av ett eventuellt försäljningspris. Räkna med att vi dessutom ger aktiva förslag på hur du enkelt kan frigöra värden som hemmablindheten kanske skuggar just nu. Ofta små enkla åtgärder som kan få stor utväxling i en köpares ögon. Revärderingen är självklart helt kostnadsfri och inte bindande på något sätt. Hör av dig!

Skicka ett mail

ÖPPETTIDER

Vardagar 9-17

 

TELEFON

036 – 333 60 80

 

E-POST

info@vastanhem.se

 

BESÖKSADRESS

Västanhem Mäkleri & Interiör
Barnarpsgatan 29
553 16 Jönköping

Familjen

caroline

Caroline Andersson

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 85
caroline@vastanhem.se
daniel

Daniel Sörman Rudenstam

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 84
daniel@vastanhem.se
madelen

Madelen Zackrisson

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 83
madelen@vastanhem.se
per

Per Sandwall

Reg. Fastighetsmäklare / Kontorschef
036-333 60 81
per@vastanhem.se
johan-redigerad2

Johan Marklund

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 82
johan@vastanhem.se
VHEM-EMMA-009 1

Emma Liljegren

Mäklarassistent / Kontorsansvarig
036-333 60 80
emma@vastanhem.se
VASTANHEM-SOFIA-003

Sofia Hallin Karlberg

Inredare
073-653 27 97
sofia@vastanhem.se
lina

Lina Isaksson

Butiksansvarig / Inredare
070-6854478
lina@vastanhem.se
carolinedahl

Caroline Dahl

Inredare
070-4674128
caroline.dahl@vastanhem.se
jesper

Jesper Almhagen

Videoworx
 
info@videoworx.se
karin

Karin Marks

Copywriter
 
hej@karinmarks.se
nicke

Nicke Hallgren

Copywriter
 
dictum.factum@telia.com
091A0347

Sara Landstedt

Day Fotografi
 
info@dayfotografi.se
maria

Maria Brännhult

Day Fotografi
 
maria@dayfotografi.se
DAYFOTOGRAFI-VHEM-002

Emelie Aspenberg

Day Fotografi
 
emelieaspenberg@hotmail.com
DAYFOTOGRAFI-VHEM-001

Robin & Johan

En Appstudio
 
info@enappstudio.se