Här bor vi

Du hittar oss i en öppen, ljus butikslokal på väster, mitt i Jönköping. Här är du välkommen in och prata hur mycket hus och hem du vill, precis när det passar dig. Även långt efter ett köp eller försäljning. Kaffemaskinen är laddad, vad du än har på hjärtat. Hittar du dessutom någon rolig inredningspryl är det mesta till salu. Ring eller maila vem du vill av oss – eller ännu bättre – kom hit!

Hitta husets rätta värde med oss

Revärdera!

Vi gillar att titta på hus och lägenheter. Hem som vårdats ömt, både länge och väl, kort och gott. Vi kommer gärna ut och gör det vi kallar en ”Revärdering”. Alltså inte bara en passiv uppskattning av ett eventuellt försäljningspris. Räkna med att vi dessutom ger aktiva förslag på hur du enkelt kan frigöra värden som hemmablindheten kanske skuggar just nu. Ofta små enkla åtgärder som kan få stor utväxling i en köpares ögon. Revärderingen är självklart helt kostnadsfri och inte bindande på något sätt. Hör av dig!

Skicka ett mail

ÖPPETTIDER

Vardagar 9-17

 

TELEFON

036 – 333 60 80

 

E-POST

info@vastanhem.se

 

BESÖKSADRESS

Västanhem Mäkleri & Interiör
Barnarpsgatan 29
553 16 Jönköping

Familjen

Simon Staflund

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 86
simon@vastanhem.se

Caroline Andersson

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 85
caroline@vastanhem.se

Daniel Sörman Rudenstam

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 84
daniel@vastanhem.se

Madelen Zackrisson

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 83
madelen@vastanhem.se

Per Sandwall

Reg. Fastighetsmäklare / Kontorschef
036-333 60 81
per@vastanhem.se

Johan Marklund

Reg. Fastighetsmäklare
036-333 60 82
johan@vastanhem.se

Emma Liljegren

Kontorsansvarig / Butik
036-333 60 80
emma@vastanhem.se

Jessica Lagström Blank

Butik
036- 333 60 80
jessica@vastanhem.se

Sofia Hallin Karlberg

Inredare
073-653 27 97
sofia@vastanhem.se

Lina Isaksson

Inredare
070-6854478
lina@vastanhem.se

Caroline Dahl

Inredare
070-4674128
caroline.dahl@vastanhem.se

Elisabeth Gasic Poopuu

Inredare
070-338 99 32
elisabeth@poopuudesign.se

Jesper Almhagen

Videoworx
 
info@videoworx.se

Karin Marks

Copywriter
 
hej@karinmarks.se

Nicke Hallgren

Copywriter
 
dictum.factum@telia.com

Sara Landstedt

Day Fotografi
 
info@dayfotografi.se

Maria Brännhult

Day Fotografi
 
maria@dayfotografi.se

Emelie Aspenberg

Day Fotografi
 
emelieaspenberg@hotmail.com

Robin & Johan

En Appstudio
 
info@enappstudio.se